דלג לתוכן

קורס ריבלנסינג

איילת גייר

אני מכירה את נחשון מעל עשור. עברתי איתו דרך סדנאות וקורסים משותפים. נחשון איש יקר עם לב פתוח וידי זהב. לקבל ממנו טיפול מגע זה לא מסאג' זו מדיטציה. כמות הנתינה היא עצומה מלאת עוצמה ורגישות והבנה עמוקה של גוף ונפש האדם. בעיני מטפל שלא מפסיק לטפל קודם כל בעצמו. יש לו את הזכות והצניעות לטפל ולהיות רגיש לאחרים. אני ממליצה בחום.

  [המשך...]  

יסמין רוזי בר דוד

הגעתי אל נחשון ללא ציפיות, ללא ידיעה מהותית עמוקה מהו ריבלנסינג בעצם… הגעתי אל אדם מרגש, מעמיק, מכיל, מחבק ואוהב ללא גבולות ואפילו בכלל לא נפגשנו קודם! יכולת ההכלה של נחשון העניקה לי תחושת בטחון מהשנייה הראשונה שנכנסתי לקליניקה, ממש ככה. הכל נעים, הכל רגוע, הכל בביטחון, עם חוש הומור, עם חיוכים וחיבוקים והטיפול עצמו – יצאתי בשוק מהעומקים שהצלחנו לגעת בהם ממפגש ראשון בלבד ומה שזה הוציא ממני ואיך הצלחתי להבין דברים ששנים מסתובבת סביב הזנב של עצמי בגללם.

  [המשך...]  

אורלי דורון

הגעתי לנחשון במקרה, יומיים לפני פתיחת הקורס. הגעתי כמטופלת ולאחר הצטרפותי לקורס יצאתי גם מטפלת. rebalancing זה טיפול ששיחרר אותי מכל מיני דברים 'מוחזקים', העיסוי האיטי והעמוק מאפשר לדברים הלא מודעים לצאת לחופשי, מסתבר שלא באמת משנה מה הם היו…שמתי לב די מהר שכאבי הלסת פחתו, פחות נתפסת לאורך זמן באזור שכמות, העמידה נהיתה יציבה (גם מול העולם…),וזה אפילו השפיע על הקול שלי. אז למי שמתלבט, אין צורך! תקפצו למים…מקסימום תיגדלו. הקורס עשיר בהמון ידע, התנסויות, חוויות ונחשון אחד ומיוחד!

  [המשך...]  

לירון מזרחי, מטפלת ריברסינג, NLP

הכרתי את נחשון אי שם לפני שנים רבות וכבר מהטיפול הראשון ידעתי שנעשה דרך משותפת. משם כמובן עברתי סדרה של ריבלנסינג, ולימים הייתה לי הזכות להיות חלק מקורס הריבלנסינג ולהיות מטפלת מגע בעצמי!!!! נחשון מורה לחיים, הרבה מעבר למידע טכני, תמיד רואה את הטוב באנשים ועוזר להגדיל את הטוב הזה. השראה מהלכת!!!

  [המשך...]  

דנה יאראק זהרוביץ

ממליצה בחום על טפולי הריבלנסינג אצל נחשון. טיפול יסודי, עמוק וממוקד. נחשון מטפל מדהים ואדם מקסים. הוא כל כך קשוב, מקצועי ויודע לאבחן ולקרוא את מה שהגוף מדבר ומה שהנפש מבקשת ובעיקר משרה שקט וביטחון וידיעה שהמטופל בידיים טובות. מומלץ בחום.

  [המשך...]  

ליאת ארבל

אני מכירה את נחשון כמורה ליוגה וכמטפל. יכולת ההקשבה שלו והחיבור שלו לאדם שמולו הם הדברים החשובים בעיניי. ועכשיו כשהוא מתחיל ללמד יש לי רק מילה אחת – להירשם. ובשתי מילים – להירשם מיד!

  [המשך...]  

לינדה רימר

"מאז פרץ בסערה כאב הגב לחיי, אני עושה הכול כדי למגר אותו. אני מתנסה באין סוף שיטות ריפוי פיזיות ורוחניות.
היום התנסתי לראשונה ב"ריבלנסינג" (איזון מחדש).
זה היה אחד הטיפולים המעצימים שקיבלתי לאחרונה. ואני ממליצה בחום גם על השיטה וגם על המטפל."

  [המשך...]  

איה בן זקן

אני סרבנית מסאז'ים די ידועה, בגלל שאני לא אוהבת שנוגעים בי עם מלא שמנים ולוחצים לי בגוף.
סקפטית… עליתי למיטה.
שעתיים של עיסוי מטורף שכול כולו איזון מחדש התחילו, עברו ביעף, וכשהם נגמרו התיידדתי עם כל ענן אפשרי בשמיים, פשוט כי הייתי עליהם, מרחפת… צפה….

  [המשך...]  

אפרת לב, מטפלת

"אם תפגשו אותי הולכת עם חיוך אווילי מרוח על הפרצוף, זה הכל בזכות טיפול מוצלח במיוחד עם נחשון מזרחי.
זכיתי להכיר את נחשון – אדם מקסים ומטפל בעל ידי זהב.
קיבלתי טיפול ריבלנסינג נפלא, ומאז אני בריחוף קליל. תודה נחשון. :-)"

  [המשך...]  

אהובה עוזרי, מטפלת

"קבלתי סדרה של טיפולים לאיזון גוף נפש אצל נחשון, אני מטפלת בעצמי ועברתי הרבה טיפולים ממטפלים שונים ובפה מלא אני מודה שהטיפולים, מלבד הכיף הגדול במהלך הטיפול , איזנו אותי גופנית, כאבי בטן וגב שליוו אותי שנים, חלפו. אני הרבה יותר רגועה ושמחה. תודה נחשון !!!"

  [המשך...]  

נחשון המעסה האלוף!

נחשון המעסה האלוף! סוף סוף אני יכולה להגיד לך ישירות.. בהתחלה שהכרנו זה היה בפורים לפני שנה וחצי ככה, אני זוכרת שהצעת לי ברטר שאני אאפר אותך לאיזו מסיבה בתמורה אקבל עיסוי.. מודה שהיה לי קשה בהתחלה לחשוב על גבר שיגע בי, חששתי באמת.. אבל סמכתי עליך, קלטתי את האופי המדהים שלך, הקלילות, החיוך, התחושה הכללית שאתה קורן החוצה אהבה ורוגע.. וזרמתי חח.. זה היה רעיון כל כך מוצלח!! כי מאז פשוט התמכרתי! אני יכולה להגיד לך שאף פעם לא

  [המשך...]