דלג לתוכן

אגו… אני בעד ! במידה :-)

שייך למדורים:

בשנים האחרונות אני רץ.  התחלתי ב 2 ק"מ, עליתי במשך שנה עד 10 ק"מ. ירדתי ל 7-8 '"מ. ירדתי ל 4-5 ק"מ.  ושם אני עכשיו. זה מה שמתאים לי עכשיו.

ולמה אני רץ ?
התשובה הראשונה שעלתה לי…  כי אני נהנה מעצם העובדה שאני מסוגל לזה. אתם מבינים, הייתי אסמטי מגיל שנתיים ועד 44. האסטמה ירדה לפעם בשנה בעקבות יוגה מגיל 25, אבל עדיין…  ואז עברתי את סדרת טיפולי העיסוי של ריבלנסינג, והאסטמה נעלמה לחלוטין וגיליתי שאני רץ.  אספר את הסיפור הזה בפוסט אחר…   אז אני פשוט נהנה לרוץ כי אני יכול 🙂

והתשובה השניה ל…למה אני רץ…  כי אני משתף את זה ומקבל לייקים !  בחיי שככה.  אני נהנה שמעריכים את זה.  וגם אני מעריך את כל מי שקם מהספה ומזיז את עצמו למען בריאותו הגופנית והנפשית.  אני רץ עם אפליקציית סלולר בשם Endomondo  שגם מספרת לי כל קילומטר, איזה מרחק עברתי עד כה ובכמה זמן גמאתי את הק"מ האחרון. וגם זה מאד עוזר.
ואני מאד נהנה מהתחושות בגוף בריצה, אנדורפינים, אדרנלין,… ♥

רגע, אבל אתה יוגי.  והיוגה בעד דיכוי האגו. ואיחוד עם הכל. אז מה פתאום מילים כמו… "נהנה שמעריכים", "מסוגלות", "הנאה מהגוף",…   איפה תרגול התנתקות, התעלות, אי תלות בחיצוניות, אי תלות בתחושות,…
הכל נכון.  וגם, אני עדיין לא שם.  חשוב לי אישור חיצוני.  חשובה לי הנאה ממה שאני עושה. וגם חשובה לי היוגה, על כל צדדיה.  ואני מבין שהדרך היא ארוכה. ואני לוקח אותה בקצב שלי.
וכרגע זה המינון שמתאים לי.  תרגול יוגה בכל בוקר. ולעתים קרובות מאד גם מדיטציה. וגם ריצה.  ומה שחשוב זה שיש מזה, וגם מזה.  ושברור הכיוון ומה אני רוצה להגדיל בחיי.  וכרגע ברור לי מה המינון שאני שואף אליו.  וברור לי שזה עשוי להשתנות בכל רגע.  ועדיין זה נכון לפעול לפי המינון שכרגע מתאים לי.  גם אם זה ישתנה בעתיד.  זה לא מונע ממני לפעול לפי זה כיום, במקום להגיד "ממילא זה ישתנה, אז למה לטרוח עכשיו".

אז חשוב לי שיש לי אגו.  וטוב לי עם זה שהוא מניע אותי.  ואני זוכר שהוא לא לבד ויש עוד בי שמניע אותי 🙂   וכולם ביחד, ראש ורגש ואני, פועלים בהרמוניה ושיתוף למען "אני".
כל אחד תורם את חלקו, ואף אחד לא מנסה להשתלט.  והיו תקופות שבהחלט אחד מהם הוביל. גם האגו, גם הרגש, וגם מי שמנהל אותם.

מה הפוסט הזה עורר בכם ?  מה אתם עושים למען בריאותכם ?  איפה אתם בדרך ?
יש לך אגו ?  הוא מנהל אותך ?

בהצלחה ♥

שמחה ואהבה, נחשון


סגור לתגובות.