דלג לתוכן

המלצות – עיסוי

שייך למדורים:

תודה לכל המטופלים שלי שנתנו עלי המלצות עיסוי… ♥

2.2015

"אז לפני כמה שבועות קיבלתי הזמנה מ Nachshon Mizrahi להגיע לקליניקה החדשה שלו ולקבל מסאז' ריבלנסינג (איזון מחדש). אני סרבנית מסאז'ים די ידועה בגלל שאני לא אוהבת שנוגעים בי עם מלא שמנים ולוחצים לי בגוף. איכשהו זה נראה לי לא לעניין. אבל נחשון לא התכוון לוותר כל כך בקלות. הוא הבטיח שזה יהיה נהדר. סמכתי עליו, לקחתי אוויר (שנתקע קצת בסרעפת) ויצאנו לדרך.

זה התחיל מלהגיע לקרית אונו, שם נמצאת הקליניקה שלו. ההבדלים באיכות האוויר בין ת"א לק"א ניכרים היטב, ואם רציתי או לא רציתי המתיקות של החמצן שם כבר התחילה את העבודה. כשסיימתי להתלהב מהאוויר המשובח וכל הירוק הזה מסביב, עלינו לקליניקה. נחשון פתח את התריס והנוף המטורף מהקליניקה הרגיש כמו חו"ל וכמו פינוק אמיתי שרק ממשיך. זה נוף יפייפה וממלא בהשראה ורוגע.

אבל עכשיו, הדבר האמיתי שלשמו נתכנסנו. נחשון שאל מה קורה עם הגוף והתחלתי לשטוח טענות ותלונות 🙂  בין היתר על כך שאני לא מצליחה לנשום טוב בזמן האחרון וזה מאוד מקשה עליי. תחושה שהאוויר לא נכנס עד הסוף ואני נאבקת לצרוך אותו. הוא הפנה את תשומת לבי למספר דברים בגוף שלי והבטיח שמיד אחרי המסאז' אני אראה שינוי. סקפטית… עליתי למיטה. שעתיים של עיסוי מטורף שכול כולו איזון מחדש התחילו, עברו ביעף וכשהם נגמרו התיידדתי עם כל ענן אפשרי בשמיים, פשוט כי הייתי עליהם, מרחפת… צפה… .

החימום המדויק בחדר, התאורה המדויקת, המוסיקה המדויקת. ונדמה שזה בדיוק מה שמייחד את כל המסאג' הזה – הדיוק. הקליניקה מקסימה ומלאת מחשבה על הלקוח ברמה פסיכוטית כמעט 🙂 אין משהו שנחשון לא חשב עליו כדי למקסם את החוויה שתהיה באמת מעולה ותאפשר מנוחה וטעינה מחודשים על אמת. הושקעה כל כך הרבה חשיבה בדבר הזה, זו לא עוד מיטה ותה צמחים, זו חוויה בפני עצמה. והעיצוב כל כך עדין שזה הרגיש כמו מקום שמציע המון נחמה, המון איפשור. עוד לא נתקלתי בקליניקה כל כך מיוחדת שהיא היא עצמה חלק מהמסאז', חוויה שלמה ממש.

שעתיים זה המון, ועוד כשממשמשים אותי עם שמנים, אבל זה באמת היה כל כך שונה מכל מסאג' אחר שאי פעם קיבלתי. ההסברים על התהליך, השיתוף וההתייחסות הכל כך מכבדת וראויה, ההבנה של הגוף שלי וגם של הנפש…, האבחונים על מה הוא מרגיש ורואה, השאלה מה מותר ומה אסור בכל פעם מחדש בלי שנלקחתי כמובנת מאליה, היה יחס אליי ולא רק לגוף שלי כאמצעי. הרגשתי שהוא משקיע כל כך ומבין כל כך מה הוא עושה, אי אפשר לפספס את זה. כשקמתי מהמיטה (עברו להן מהר השעתיים) בחנו שוב את התלונות שלי, הוא הצביע על השינויים אבל הבחנתי בהם בעצמי: הנשימה חלקה, היא נכנסת ואין מאבק. היציבה, הגב. דברים הרגישו אחרת. הדבר היחיד שהתעקם אלו השפתיים שלי 🙂
בקיצור, אני חותמת קבע על נחשון. תודה רבה, היה מעולה!"

/  איה זקן

 

4.2014

"כמו המון דברים טובים שקרו לי גם לנחשון הגעתי דרך הילדים ובמקרה טיפול נסיוני של כמה דקות הבהיר לי שכדאי טיפול שלם. טיפול שלם הבהיר לי שכדאי עוד אחד, וכך הלאה. הכל התחיל בכאב המציק הרגיל אצלי של צוואר-כתפיים. מהמפגש הראשוני מצאו חן בעיני הדמות הצנועה, החיוך המרגיע והשקט. כידוע מים שקטים חודרים עמוק. ואכן הטיפול של נחשון חודר עמוק לגוף, לגוף וגם לנפש. שכן למזלי, נחשון בקיא בשיטת העיסוי ריבלנסינג, איזון גוף נפש. שיטה קסומה בעיני, גם אליה הגעתי יחסית במקרה, אבל כעת אנו מתמקדים בנחשון. עיינתי קצת בהמלצות על נחשון, החמיאו לו ב"ידי זהב". לדעתי, נחשון הוא שילוב של לב זהב עם ידי זהב. כלומר יש פה יותר מעיסוי לגוף, שכבודו במקומו מונח, תלוי במה שמחפשים מכיוון שבעיסוי ריבלנסינג, נוגעים גם במעמקי הנפש חשוב שהמטפל יוכל להכיל אותך. ואכן נחשון, צנום ככל שהוא נראה, הינו בעל כח פיזי ורוחני עצום. הוא פשוט מזרים אנרגיה טובה. אנרגיה חיובית שמדבקת ומרחיבה את המעגל החיובי שבחיינו לסובבים אותנו. היה לי חשוב להטמיע/לחבר את מה שהתחולל בנפשי לאחרונה גם בגוף, ונחשון חיבר ואף העצים. כנראה שנחשון כשמו כן הוא, מצד אחד נחוש ומצד שני נח, והשילוב הזה על משקל עוצמת הרכות, שילוב מדהים. ת ו ד ה שבחרת לעסוק בתחום זה שמאפשר לך לגעת באנשים בגופם ובנפשם לפי בקשתם !!!"

/  אירית שם טוב

 

2.2014

"אז ככה, תשכחו כל מה שידעתם על עיסויים, זכיתי הבוקר לקבל טיפול שנקרא "ריבלנסינג" זה עיסוי לנפש, לא פחות ולא יותר, אחד מתוך סדרה של עשרה טיפולים שמתמקדים בכל פעם בנקודה אחרת בגוף ומציפים את כל הכאבים למעלה ממני והלאה… תודה לחבר החדש שלי, נחשון מזרחי – טיפול משלים, על שעה וחצי (ואפילו קצת יותר…) של הכרות מחודשת עם עצמי, תבורך, תבורכנה ידייך!"

/  טל לוי דיאמנשטיין

 

6.2013

"אם תפגשו אותי הולכת עם חיוך אווילי מרוח על הפרצוף, זה הכל בזכות בר-תן מוצלח במיוחד עם נחשון מזרחי. אז קודם כל, תודה מיוחדת לדף הזה שבזכותו זכיתי להכיר את נחשון – אדם מקסים ומטפל בעל ידי זהב. קיבלתי טיפול ריבלנסינג נפלא, ומאז אני בריחוף קליל. תודה נחשון. :-)"

/  אפרת לב, מטפלת

 

2.2013

"אתמול חוויתי טיפול שלא הכרתי.עד עכשיו אני מנסה לעכל את החווייה המדהימה הזאת, שממשיכה "לעבוד" עוד הרבה אחרי הטיפול, עדיין יש לי ריאקציות (ואני מברכת עליהן בכל ליבי)

עד היום הכרתי טיפולי גוף-נפש כשהם "מופרדים" זה מזה (טיפולי מגע מצד אחד, מול טיפולי "שיחה" מצד שני). אך אתמול ממש במקרה ובתיזמון הכי נכון לי, "נפלתי" לתוך ידיו האיתנות של נחשון מזרחי שהראה לי שטיפול גוף-נפש לא חייב לכלול יותר מדי דיבורים ו"חפירות" על מה שמציק, אפשר להוציא את זה החוצה גם בדרך אחרת, למי שלא אוהב לדבר יותר מדי, כמוני… ריבלנסינג – שיטת הטיפול הבאה שאלמד תודה נחשון 🙂 ♥"

/  ליאת מטפלת הוליסטית – אור מרפא

 

12.2012

"ביום שישי אחרי כל השבוע המפרך של מסיבות חנוכה, ימי הולדת, חוגים בגנים…

סחיבות סחיבות סחיבות וגב כואבבבב Nachshon Mizrahi- עשה לי טיפול מדהים של ריבלנסינג ועכשיו אני מוכנה לשבוע חדש של מסיבות, ימי הולדת וסחיבות:) מומלץ בחום!!!"

/  עדי שרף

 

11.2012

"מאז פרץ בסערה כאב הגב לחיי, אני עושה הכול כדי למגר אותו. אני מתנסה באין סוף שיטות ריפוי פיזיות ורוחניות. היום התנסתי לראשונה ב"ריבלנסינג" (איזון מחדש) מטפל בשיטה הזו, הגיע אליי הבייתה לשעתיים של שחרור הגוף והעמקת השקט בתודעה. זה היה אחד הטיפולים המעצימים שקיבלתי לאחרונה. ואני ממליצה בחום גם על השיטה וגם על המטפל."

/  לינדה רימר

 

11.2012

"ממליצה בחום על הידיים המדהימות של נחשון,הוא אחד ויחיד.לא להתלבט ,לנסות!:-)"

/  ענבל זאבי, מטפלת

 

8.2012

"קבלתי סדרה של טיפולים לאיזון גוף נפש אצל נחשון, אני מטפלת בעצמי ועברתי הרבה טיפולים ממטפלים שונים ובפה מלא אני מודה שהטיפולים, מלבד הכיף הגדול במהלך הטיפול , איזנו אותי גופנית, כאבי בטן וגב שליוו אותי שנים, חלפו. אני הרבה יותר רגועה ושמחה. תודה נחשון ובהצלחה!"

/  אהובה עוזרי, מטפלת

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *